Bieżące informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wstąp do Policji. Zostań jednym z nas!

Data publikacji 05.11.2020

Ofertę służby w Policji kierujemy zarówno do osób, które dopiero stoją u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu swojej kariery zawodowej, jak i do tych, które mają już za sobą ten etap. Być może podejmowały pracę, nawet kilkukrotnie zmieniając miejsce zatrudnienia w poszukiwaniu czegoś pasjonującego, a jednocześnie gwarantującego godne zarobki, stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.

Stabilne zatrudnienie, praca dająca wiele satysfakcji oraz oferująca możliwość rozwijania się - to tylko niektóre aspekty związane ze służbą w Policji.

Praca w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Wymagający, ale jednocześnie dający wiele satysfakcji. Wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1, bądź w komendach miejskich i powiatowych woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się NA STRONIE DOLNOŚLĄSKIEJ POLICJI W ZAKŁADCE PRACA.

Adepci mają też możliwość sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej na specjalnym policyjnym torze przeszkód, który jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Zajęcia szkoleniowe dla kandydatów funkcjonariusze prowadzą w poniedziałki w godz. 10:30-12:00 i 12:30-14:00, środy w godz. 10:00-12:00 i 12:30-14:00, czwartki w godz. 08:00-09:30 i 10:00-12:00, w piątki w godz. 08:00-10:00 i 10:30-12:00, na terenie sali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu. Zajęcia prowadzone są zgodnie z wytycznymi dot. korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. W zawiązku z powyższym do hali wpuszczani są tylko kandydaci - bez osób towarzyszących, wyposażeni w środki ochrony osobistej.

Wszystkie osoby zostaną zapoznane ze schematem pokonania sprawnościowego toru przeszkód. Każdy uczestnik będzie też mógł zobaczyć, jak poprawnie wykonywać kolejne ćwiczenia i jak zrobić to najszybciej. Kiedy przyszli kandydaci zobaczą, jak policyjny instruktor pokonuje kolejne przeszkody, sami będą mogli podjąć taką próbę.

Przypominamy, że chętni do udziału w zajęciach zobowiązani są wyposażyć się także w strój sportowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu pod nr tel. 47 87 134 47 lub 47 87 140 44 bądź bezpośrednio z numerem naszych trenerów na hali 512 435 190. Na zajęcia należy wcześniej się zapisać, kontaktując się chociażby telefonicznie.

asp. szt. Monika Kaleta

Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu

Opis filmu: SPOT PROMOCYJNY - PRZEDSTAWIAJĄCY PRACĘ DOLNOŚLĄSKIEJ POLICJI

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 13.77 MB)

Pliki do pobrania

  • 6.19 KB
    Transkrypcja do filmu SPOT PROMOCYJNY - PRZEDSTAWIAJĄCY PRACĘ DOLNOŚLĄSKIEJ POLICJI
Powrót na górę strony
Polska Policja