Bieżące informacje

Policjantka na podium Silver Run w Bardzie

Data publikacji 26.04.2022

Policjantka z Ząbkowic Śląskich, młodszy aspirant Katarzyna Iwańciów, zajęła 2 miejsce w zawodach biegowych Silver Run, które odbyły się w dniu 23 kwietnia bieżącego roku w Bardzie, w powiecie ząbkowickim. Funkcjonariuszka pokonała 21 kilometrów w doskonałym czasem 1h 51 min 18 sek. Gratulujemy formy i wytrwałości.

Funkcjonariuszka, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich, w minioną sobotę uczestniczyła w zawodach biegowych Silver Run. Impreza ta po raz 7 została zorganizowana w miejscowości Bardo, w powiecie ząbkowickim.

Tym razem na starcie stanęło ponad 120 zawodników, którzy rywalizowali na trzech dystansach: 5, 12 i 21 kilometrów. Z najdłuższą trasą w tym roku postanowiła zmierzyć się również policjantka z ząbkowickiej komendy powiatowej. Przebiegła trudną i wymagająca trasę w czasie 1 godziny 51 minut i 18 sekund, zajmując drugą pozycję wśród kobiet.

Młodszy aspirant Katarzyna Iwańciów służy w Policji już od 14 lat. Bieganie jest jej życiową pasją. Przed Wielkanocą, 9 kwietnia bieżącego roku, brała także udział w Kudowskim Festiwalu Biegowym – Sztafeta Górska 3x25, gdzie wspólnie z dwiema innymi policjantkami przebiegła łącznie 75 km, mierząc się z przewyższeniami sięgającymi nawet 3000 m n.p.m. i trudnymi warunkami pogodowymi. Wówczas zajęła 5 miejsce w klasyfikacji sztafet kobiet.