Ważne informacje

Przyjmowanie interesantów w Wydziale Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu - informacja

Data publikacji 29.06.2020

Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu ogranicza przyjmowanie interesantów mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie zarówno odwiedzających jak i pracowników wydziału. Wprowadzone zmiany obowiązują do odwołania.

W związku ze wzrostem ilości zachorowań osób na wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) na terenie kraju Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wprowadza przyjmowanie interesantów tylko w środy w godz. 11.00 - 14.00 w Domu Klubowym „Śnieżka” we Wrocławiu przy ul. Plac Muzealny 16, w sprawach dotyczących wyłącznie składnia wniosków o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizyczne i zabezpieczenia technicznego oraz w zakresie przyjmowania broni do depozytu.

Wprowadzone ograniczenia spowodowane są przede wszystkim dbaniem o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno odwiedzających interesantów jak i pracowników wydziału.

Powyższe ograniczenia w przyjmowaniu interesantów obowiązują do odwołania!!!

asp. szt.  Monika Kaleta

Źródło: Wydział Postępowań Administracyjnych KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony