Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oleśniccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków

Oleśniccy kryminalni dzięki wnikliwej pracy operacyjnej zatrzymali 20-latka, który przy sobie oraz w miejscu zamieszkania posiadał blisko 1300 porcji handlowych narkotyków w postaci mefedronu i marihuany, a także ponad 150 tabletek ekstazy. Mieszkaniec Oleśnicy decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości kryminalnej, ustalili, że jeden z mieszkańców Oleśnicy może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas realizowania czynności przy wskazanym mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkanie funkcjonariusze ujawnili 710 porcji mefedronu, 157 sztuk tabletek ekstazy oraz blisko 560 porcji marihuany.

20-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków zabronionych przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci wraz z Prokuraturą Rejonową w Oleśnicy wystosowali do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym wydał decyzję o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztowania wobec mieszkańca Oleśnicy. Za popełnione przestępstwo, zatrzymanemu grozić może kara nawet do 10 lat więzienia. Teraz to właśnie sąd zadecyduje o losie zatrzymanego mężczyzny.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Oleśnicy
st. asp. Bernadeta Pytel

tel. 601 589 781

  • Narkotyki w woreczkach foliowych
  • Narkotyki w woreczkach foliowych
  • Zatrzymany mężczyzna z umundurowanym policjantem
Powrót na górę strony