Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rzucała kamieniami i uszkodziła szyby w co najmniej 2 pojazdach, a dodatkowo zniszczyła drzwi

Data publikacji 25.08.2023

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o uszkodzenie mienia. Sprawczyni rzucając kamieniami zbiła szyby w co najmniej dwóch pojazdach zaparkowanych pod budynkami oraz w jednym z mieszkań uszkodziła drzwi. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości kilku tysięcy złotych. Teraz za popełnione czyny odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia bieżącego roku w Jeleniej Górze. Policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że kobieta kamieniem rzuciła w samochód sąsiada i uszkodziła w nim przednią szybę. Na miejscu mundurowi ustalili, że 28-letnia mieszkanka Jeleniej Góry uszkodziła w ten sam sposób jeszcze inny pojazd oraz zniszczyła drzwi do mieszkania sąsiadki. Funkcjonariusze zatrzymali jeleniogórzankę podejrzewaną o popełnienie tych czynów, która podczas wykonywania z nią czynności była w dalszym ciągu agresywna i wulgarna. Swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości kilku tysięcy złotych.

Funkcjonariusze ustalili także, że 28-latka dokonała uszkodzenia jeszcze innego samochodu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz jeleniogórzanka zodpowie przed sądem za swoje występki, a grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony