Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł dziecięce rowerki. Tego samego dnia został zatrzymany przez kamienieckich policjantów

Data publikacji 07.09.2023

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego nigdy się nie poddają. Szybko i sprawnie ustalili sprawcę kradzieży rowerów o wartości blisko 5 tysięcy złotych. Złodziej „bez serca” z prywatnej posesji zabrał dziecięce rowerki, a nawet wózek spacerowy. Liczył się dla niego tylko zysk. Mundurowi jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego, a odzyskane pojazdy przekazali szczęśliwym właścicielom.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży rowerów z prywatnej posesji w gminie Kamieniec Ząbkowicki, do której doszło w godzinach porannych. Złodziej wszedł na posesję i ukradł z podwórka 9 rowerów, z których większość należała do mieszkających tam dzieci. Sprawca nie pogardził nawet dziecięcym wózkiem spacerowym. Liczył się dla niego jedynie zysk, a nie uczucia małych właścicieli pojazdów. Zabrane przez mężczyznę rzeczy warte były około 5 tysięcy złotych.

Kamieniccy policjanci natychmiast przystąpili do działania i jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę tej kradzieży. „Złodziejem bez serca” okazał się 63-letni mieszkaniec powiatu nyskiego. Szybkie i skuteczne działania funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania podejrzanego, a przede wszystkim odzyskania w całości skradzionego mienia. Rowerki oddano właścicielom, a 63-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
asp. szt. Katarzyna Mazurek
tel. 608 086 826

Powrót na górę strony