Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

38-latek zatrzymany o poranku z różnego rodzaju narkotykami

Data publikacji 15.09.2023

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy oraz MDMA znaleźli przy 38-letnim mieszkańcu Wałbrzycha patrolujący w czwartkowy poranek dzielnicę Podgórze policjanci prewencji drugiego komisariatu. Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez mężczyznę, mundurowi dodatkowo ujawnili kolejne narkotyki w postaci metamfetaminy. Podejrzany został zatrzymany i za posiadanie substancji zabronionych odpowie teraz przed sądem.

Wałbrzyscy funkcjonariusze około godziny piątej nad ranem, podczas kontroli stacji benzynowej przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu, zauważyli mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania, a następnie kontroli osobistej mundurowi znaleźli u 38-latka woreczki foliowe z amfetaminą oraz substancją psychotropową w postaci MDMA.

Następnie policjanci udali się do miejsca zamieszkania wałbrzyszanina. Tam ujawnili plastikowe pudełeczko, tym razem z zawartością kryształków. Okazało się, że były to również środki psychotropowe, tym razem w postaci metamfetaminy.

38-latek podczas dalszych czynności procesowych przyznał się do przestępstwa i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.

podkom. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KMP w Wałbrzychu
kom. Marcin Świeży
tel. 604 426 995

Powrót na górę strony