Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

I Turniej Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu

Na terenie powiatu bolesławieckiego odbył się wyjątkowy turniej piłkarski, w którym rywalizowało dziesięć drużyn składających się z policjantów, strażaków i żołnierzy. I Turniej Piłki Nożnej, bo o nim mowa, zorganizowany został przez IPA Region Bolesławiec. Najlepsi okazali się mundurowi z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, II miejsce zajął zespół bolesławieckiej komendy powiatowej, natomiast III drużyną turnieju zostali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

22 września bieżącego roku, na boisku w Kruszynie, odbył się I Turniej Piłki Nożnej organizowany przez IPA Bolesławiec pod honorowym patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

Sportowa rywalizacja rozpoczęła się jednocześnie na dwóch boiskach. 10 zespołów walczyło o wyjście z grupy. W kluczowej fazie zmagań grę piłkarzom utrudniała co prawda pogoda, jednak nawet intensywny deszcze nie ostudził gorącej atmosfery rywalizacji i zaangażowania, z jakim zawodnicy walczyli o każdą piłkę.

Ostatecznie turniej wygrała drużyna z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, drugie miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, a na trzecim stopniu podium stanęli mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.

Warto zaznaczyć, że w zawodach wzięli udział również: amerykańscy żołnierze, bolesławieccy strażacy oraz policjanci z Polkowic, Głogowa, Zgorzelca, Jeleniej Góry i Złotoryi.

Najlepsze drużyny otrzymały nagrody, które osobiście wręczył Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu podinsp. Tomasz Jagielski wspólnie z Zastępcą Wójta Gminy Bolesławiec Romanem Jaworskim oraz przewodniczącym IPA Region Bolesławiec kom. Tomaszem Kazimierczukiem.

Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany zawodnik drużyny złożonej z amerykańskich żołnierzy, najlepszym strzelcem okazał się natomiast reprezentant gospodarzy. Spośród bramkarzy wyróżniony został z kolei funkcjonariusz z KMP we Wrocławiu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim drużynom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i przyjazd na teren powiatu bolesławieckiego.

podkom. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska
tel. 600 266 990

 • Gwiazda policyjna z napisem Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu i leżące na stole nagrody; puchary i ceramiczne talerze.
 • Czterech mężczyzn stojących przy banerze Bolesławieckiej policji. Jeden z mężczyzn trzyma dyplom.
 • Czterech mężczyzn stojących przy banerze Bolesławieckiej policji. Jeden z mężczyzn - żołnierz z amerykańskiej armii trzyma dyplom.
 • Czterech mężczyzn stojących przy banerze Bolesławieckiej policji. Jeden z mężczyzn trzyma dyplom i puchar.
 • Trzynastu mężczyzn stojących przy banerze Bolesławieckiej policji. Jeden z mężczyzn trzyma dyplom i puchar.
 • Dwunastu mężczyzn stojących przy banerze Bolesławieckiej policji. Jeden z mężczyzn trzyma dyplom i ceramiczny talerz pamiątkowy.
 • Dziewięciu mężczyzn w strojach sportowych, stojących pod siatką na boisku piłkarskim i pozujący do zdjęcia drużynowego.
 • Dziesięciu mężczyzn w strojach sportowych (z amii amerykańskiej), stojących pod siatką na boisku piłkarskim i pozujący do zdjęcia drużynowego.
 • Jedenastu mężczyzn w strojach sportowych, stojących pod siatką na boisku piłkarskim i pozujący do zdjęcia drużynowego.
 • Jedenastu mężczyzn w strojach sportowych, stojących pod siatką na boisku piłkarskim i pozujący do zdjęcia drużynowego, trzymający w ręku plakat z napisem POLSKA Region IPA Głogów.
 • Policjanci w koszulkach sportowych z napisem policja głogów.
 • Grupowe zdjęcie wszystkich uczestników turnieju.

Film I Turniej Piłki Nożnej organizowany przez IPA Region Bolesławiec

Pobierz plik I Turniej Piłki Nożnej organizowany przez IPA Region Bolesławiec (format mp4 - rozmiar 49.97 MB)

Pliki do pobrania

 • 105.01 KB
  Deskrypcja do filmu
Powrót na górę strony