Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Silesia Marathon z udziałem strzelińskiego policjanta

Po raz kolejny sierż. szt. Marcin Mucha dostarczył powodów do dumy dla rodziny i kolegów ze strzelińskiej komendy powiatowej. Policjant ze Strzelina uczestniczył bowiem w prestiżowych zawodach Silesia Marathon. Poświęcenie, wysiłek i trud zaowocowały osobistym sukcesem, gdyż Marcin osiągnął życiowy rekord, uzyskując czas 3:59:55.

W minioną niedzielę, 1 października br., w Chorzowie na dystansie 42 km i 195 metrów, w kategorii wiekowej M-20, wystartował strzeliński policjant sierż. szt. Marcin Mucha. Królewski dystans pokonał w rekordowym dla siebie czasie 3:59:55. Funkcjonariusz ze Strzelina nie zwalnia tempa, ostatnim jego osiągnięciem było zajęcie I miejsca i zdobycie statuetki najlepszego zawodnika w kategorii M-20 Strzelińskiej Dziesiątki, XII Biegu Wzgórz Strzelińskich. Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele sukcesów przed naszym wspaniałym biegaczem i niejednokrotnie poprawi on własny rekord życiowy.

Jeśli podobnie jak strzelińskiego policjanta wyróżnia Cię coś szczególnego, a czujesz, że chciałbyś pomagać innym i dbać o ich bezpieczeństwo - wstąp w nasze szereg! Nie zwlekaj i zrób to już dziś! Będziesz mógł pielęgnować swoje pasje i liczyć na ciekawą pracę gwarantującą m. in. stałe warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, szeroki system szkoleń czy rozbudowany pakiet socjalny. „Rozwijaj pasje, potem to one będą rozwijać Ciebie”. Przypominamy, że w 2023 roku zaplanowano jeszcze dwa terminy przyjęć do służby w Policji - 27 października oraz 28 grudnia.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1 bądź w komendach miejskich i powiatowych woj. dolnośląskiego.

Wszelkie informacje na temat doboru do służby znajdują się na stronie dolnośląskiej Policji w zakładce PRACA.

podkom. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w Strzelinie
asp. Łukasz Porębski
tel. 603 765 940

Powrót na górę strony