Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany miał w domu profesjonalne oprzyrządowanie do uprawy konopi indyjskich i ponad 1,5 kilograma marihuany

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 59-latka, u którego zabezpieczyli oprzyrządowanie do uprawy konopi indyjskich oraz ponad 1,5 kilograma suszu roślinnego w postaci marihuany. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, a także handel nimi. Teraz wałbrzyszanin odpowie za swoje występki przed sądem, a grożąca mu kara to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Zespołu do walki z Przestępczością Narkotykową z wałbrzyskiej komendy Policji, w wyniku realizacji informacji operacyjnych, weszli do jednego z mieszkań na terenie Wałbrzycha i zatrzymali tam 59-letniego mężczyznę. Podczas sprawdzenia pomieszczeń funkcjonariusze odnaleźli w jednym z pokoi profesjonalnie przygotowany namiot, a w nim oprzyrządowanie służące do uprawy konopi indyjskich. Zabezpieczyli także łącznie ponad 1,5 kg suszu roślinnego w postaci marihuany.

Podczas dalszych czynności procesowych śledczy, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, przedstawili zatrzymanemu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz obrotu nimi. Teraz za swoje występki wałbrzyszanin odpowie przed sądem, a grożąca mu kara to nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KMP w Wałbrzychu
kom. Marcin Świeży
tel. 604 426 995

  • Ścięte konopie indyjskie
  • Wiszące konopie indyjskie w specjalistycznej suszarce.
  • Uchylone drzwi do celi numer 2
Powrót na górę strony