Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymani z narkotykami

Złotoryjscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z nich miał do odbycia karę ponad 4 lat więzienia, drugi ponad rok. Obaj zatrzymani mieli przy sobie narkotyki. Za to przestępstwo grozi im dodatkowa kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Złotoryjscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu złotoryjskiego poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

41-latek za kilkukrotnie popełnione przestępstwa kierowania pojazdem wbrew sądowemu zakazowi miał do odbycia karę 4 lat i 3 miesięcy więzienia. Był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Bolesławcu.

Z kolei 46-latek był poszukiwany na podstawie trzech nakazów doprowadzenia do zakładu karnego wydanych przez Sąd Rejonowy w Złotoryi. Mężczyzna za szereg popełnionych w przeszłości przestępstw między innymi przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym miał do odbycia łączną karę ponad 1 roku pozbawienia wolności.

Przy obu mężczyznach policjanci zabezpieczyli narkotyki. Wstępne badania wykazały, że była to marihuana i metamfetamina. Za to przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Grozi im dodatkowa kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Złotoryi
mł. asp. Dominika Kwakszys
tel. 603 765 923

Powrót na górę strony