Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrz znowu w akcji – aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa zdobył kolejne Mistrzostwo Świata w swojej kategorii

Data publikacji 21.10.2023

Ma na swoim koncie wiele sukcesów w sportach siłowych i pomimo upływających lat nadal świetnie się spisuje na międzynarodowych zawodach. Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze - aspirant sztabowy Roch Szumarowski-Plewa zdobył kolejne Mistrzostwo Świata federacji GPC w wyciskaniu sztangi na ławce (EQ) w miejscowości Kiskunfelegyhaza (Węgry) w kategorii wagowej 82,5 kg i wiekowej Masters III 50-54 lata. Gratulacje!

Policjanci sportowych pasji mają wiele. Niektórzy zajmują się grami zespołowymi, inni biegami, a niektórzy swoje życie poświęcają podnoszeniu ciężarów i odnoszą na tym gruncie wiele sukcesów. Mowa oczywiście o funkcjonariuszu z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze aspiracie sztabowym Rochu Szumarowskim-Plewa, który na co dzień zajmuje stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

13 października 2023 roku na Węgrzech w miejscowości Kiskunfelegyhaza odbywały się Mistrzostwa Świata federacji GPC (Global Powerlifting Committee). Kamiennogórski policjant startował w wyciskaniu sztangi na ławce (EQ) w kategorii wagowej 82,5 kg i wiekowej Masters III 50-54 lata i zdobył kolejne Mistrzostwo Świata!

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!