Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzech mężczyzn zatrzymanych przez zgorzeleckich policjantów odpowie za rozbój

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi dwóm 17-latkom i 31-latkowi za rozbój. Mężczyźni pobili 18-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, doprowadzając go do stanu bezbronności, a następnie ukradli mu telefon i zegarek. Podejrzani o to przestępstwo zostali zatrzymani przez policjantów z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy, którzy w wyniku podjętych czynności odzyskali skradzione mienie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

W Wigilię Bożego Narodzenia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu został powiadomiony o pobiciu 18-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z gmin w powiecie zgorzeleckim. Jak wynikało ze zgłoszenia, trzech mężczyzn pobiło pokrzywdzonego, doprowadzając do stanu bezbronności, a następnie zabrali mu telefon i zegarek.

W tej sprawie policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali dwóch 17-latków oraz 31-latka podejrzewanych o to przestępstwo. Dalsze czynności skutkowały odnalezieniem skradzionego mienia.

Teraz wszyscy zatrzymani za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Może im grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Zgorzelcu
kom. Agnieszka Goguł
tel. 606 778 294

  • Zegarek i telefon leżące na trawie
  • złoty zegarek
  • telefon
Powrót na górę strony