Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant jeleniogórskiej drogówki  w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał mężczyznę, który w jednym ze sklepów z zabawkami dopuścił się kradzieży.  Mężczyzna został przekazany patrolowi policji, który za popełnione wykroczenie ukarał go mandatem.

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymał bezpośrednio po zdarzeniu 29-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież.

Funkcjonariusz 25 stycznia br., około godziny 13.00 będąc wraz z dzieckiem w jednym z jeleniogórskich sklepów z zabawkami, zwrócił uwagę na młodego mężczyznę, który podejrzanie się zachowywał. Rozglądał się, a następnie zauważył, że bez zapłaty za towar, który ukrył w torbie, wybiegł ze sklepu. Policjant o opiekę nad dzieckiem poprosił znajomych, a sam bez zastanowienia ruszył za mężczyzną i po krótkim pościgu zatrzymał go.

Okazało się, że kradzieży sklepowej dopuścił się 29-letni jeleniogórzanin, a jego łupem padły zabawki o wartości blisko 160 złotych.

Za ten czyn funkcjonariusze ukarali go mandatem w wysokości 500 złotych, a towar powrócił do dalszej sprzedaży.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

Powrót na górę strony