Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oleśniccy policjanci zatrzymali sprawcę włamania i uszkodzenia mienia

Data publikacji 20.02.2024

Oleśniccy kryminalni ustalili i zatrzymali 28-latka, który dokonał włamania do jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta, kradnąc towar wartości 3 tysięcy złotych. Policjanci ustalili, że mężczyzna kolejny raz próbował włamać się do tej samej placówki, jednak wtedy nic nie padło jego łupem, a przestępcze działanie zakończyło się na zniszczeniu szyby i drzwi wejściowych.

Policjanci z oleśnickiej jednostki pracowali nad sprawą przestępstw popełnionych na szkodę właściciela jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Efektem tych działań było zatrzymanie 28-letniego mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem i zniszczenie mienia.

28-latek dwukrotnie za swój cel obrał jeden ze sklepów na terenie Oleśnicy. Za pierwszym razem włamał się do niego, kradnąc alkohol i papierosy o wartości 3 tysięcy złotych z zamiarem dalszej odsprzedaży. Drugi raz kiedy skierował swoje kroki w stronę tej placówki handlowej, wszystko zakończyło się na zniszczeniu szyby i drzwi wejściowych, a wtedy właściciel oszacował straty na kwotę 2 tysięcy złotych.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów, a teraz zgodnie z aktualnymi przepisami grozić mu może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KPP w Oleśnicy
st. asp. Bernadeta Pytel

tel. 601 589 781

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 44.3 MB)

Pliki do pobrania

  • 207.88 KB
    Deskrypcja
Powrót na górę strony