Bieżące informacje

Bukiet kwiatów w ramach podziękowania dla dzielnicowej z Jawora

Podziękowania to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych momentów w trudnej służbie policyjnej, gdy pokrzywdzeni lub uczestnicy zdarzeń dostrzegają zaangażowanie mundurowych i empatyczne podejście do każdego człowieka. Jedna z mieszkanek Jawora wręczyła dzielnicowej - sierż. Iwonie Olejniczak bukiet kwiatów, jako podziękowanie za pomoc w rozwiązaniu problemów życiowych.

Kilka tygodni temu do Rewiru Dzielnicowych jaworskiej komendy zgłosiła się mieszkanka miasta, która miała szereg problemów rodzinnych i mimo upływu czasu nie mogła ich rozwiązać i odzyskać spokoju. Sprawą jaworzanki zajęła się dzielnicowa sierż. Iwona Olejniczak, która poświęciła kobiecie czas, wysłuchała ją i wskazała ewentualne rozwiązania. Starania jaworskiej dzielnicowej przyniosły zamierzony efekt. W rodzinie udało się dojść do porozumienia, a jaworzanka odzyskała w końcu upragniony spokój oraz poczucie bezpieczeństwa.

Szczęśliwa seniorka postanowiła swoją wdzięczność wyrazić bukietem kwiatów złożonych na ręce ów dzielnicowej za pomoc i wsparcie, których jej udzieliła.

Takie akcenty to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych momentów trudnej służby policyjnej, gdy pokrzywdzeni lub uczestnicy zdarzeń dostrzegają zaangażowanie mundurowych i empatyczne podejście do każdego człowieka.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Jaworze
asp. szt. Ewa Kluczyńska
tel. 603 039 942

Powrót na górę strony