Bieżące informacje

Zapraszamy na charytatywny turniej halowej piłki nożnej pn. „Niebieska moc dla Marty”

Data publikacji 31.03.2024

Funkcjonariusze oławskiej komendy powiatowej mają przyjemność zaprosić wszystkie jednostki policji, wojska, służby więziennej garnizonu dolnośląskiego i opolskiego oraz samorządy, a także firmy z terenu powiatu oławskiego do udziału w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oławie oraz Wójta Gminy Oława pn. "Niebieska Moc dla Marty". Zawody zostały objęte honorowym patronatem przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu Pana nadinsp. Pawła Półtorzyckiego.

W dniu 25 marca 2024 r. na stronie Fundacji Siepomaga utworzona została zbiórka na zakup nierefundowanego leku ratującego życie dla Marty Fiołek, żony asp. szt. Michała Fiołka - aktualnie funkcjonariusza Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Przez kilkanaście lat asp. szt. Michał Fiołek służbę pełnił w pionie kryminalnym oławskiej jednostki. Przez ten czas dał się poznać jako policjant zaangażowany w bezinteresowne niesienie pomocy innym, a w szczególności dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oławie w myśl zasady "pomaganie mamy we krwi" w dniu 11 kwietnia 2024 roku, w godz.14.00-18.00, w hali sportowej w miejscowości Gać (gmina Oława), przy wsparciu Wójta Gminy Oława Pana Artura Piotrowskiego organizują charytatywny turniej halowej piłki nożnej. Mundurowi zapraszają do udziału drużyny wszystkich służb mundurowych i nie tylko.

Warunkiem wzięcia udziału w zawodach jest zadeklarowanie uczestnictwa oraz wpłata i okazanie w terminie do dnia 04.04.2024 roku potwierdzenia wpłaty „dobrowolnego wpisowego" na konto zbiórki.  

W trakcie turnieju odbędzie się impreza towarzysząca - festyn prewencyjny, podczas którego zorganizowany zostanie kiermasz ciast przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich, loteria fantowa, wystawione zostanie stoisko profilaktyczne przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji. Nie zabraknie też wielu innych atrakcji i niespodzianek, o których informować będziemy na bieżąco. Wszystkie środki finansowe uzyskane z festynu, przekazane zostaną na wskazane konto zbiórki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju i wsparcie rodziny naszego niebieskiego kolegi.
Pamiętajmy, razem możemy wszystko, bo mamy tę moc.

podkom. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w Oławie
asp. szt. Wioletta Polerowicz

tel. 605 316 497

Powrót na górę strony