Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki trzymał w sejfie i słoiku

Data publikacji 22.04.2024

Lubińscy policjanci operacyjni zatrzymali 32-latka, który w swoim domu miał ponad 330 porcji narkotyków. Mężczyzna marihuanę i metamfetaminę ukrywał w sejfie i słoiku. Przejęte środki zabronione nie trafią do sprzedaży. Ich właściciel trafił za to do policyjnej celi.

W wyniku intensywnej pracy operacyjnej, lubińscy policjanci kryminalni zidentyfikowali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu miał podsiadać narkotyki. Kiedy funkcjonariusze weszli do lokalu zamieszkiwanego przez 32-latka, szybko potwierdzili prawdziwość uzyskanych operacyjnie informacji.

Na blacie stołu policjanci zauważyli niewielką ilość marihuany zawiniętą w folię. Na tej podstawie przeszukali pomieszczenia zajmowane przez lubinianina. W jednym z pokoi odkryli sejf, w którym znaleźli jeszcze więcej narkotyków. Zatrzymany trzymał „pod kluczem” ponad 330 porcji środków odurzających i psychotropowych w postaci marihuany oraz metamfetaminy.

32-latek został doprowadzony do policyjnej celi i usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. W toku prowadzonych czynności przyznał się do popełnionego przestępstwa i zdecydował dobrowolnie poddać się karze.

podkom. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w Lubinie  
asp. szt. Krzysztof Pawlik     
tel. 601 974 322

Powrót na górę strony