Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyeliminowali z rynku marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 3 tysiące porcji. To kolejny cios w przestępczość narkotykową

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o nielegalne posiadanie amunicji. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 3 tysiące porcji handlowych. Obecnie policjanci ustalają czy mężczyzna nie zajmował się również handlem narkotykami. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o nielegalne posiadanie amunicji.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że jeleniogórzanin może mieć związek z przestępczością narkotykową. W mieszkaniu, w którym przebywał, funkcjonariusze znaleźli marihuanę i metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 3 tysiące porcji handlowych oraz amunicję bez wymaganego zezwolenia.

Obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

  • Narkotyki w woreczkach foliowych
  • Narkotyki w woreczkach foliowych
  • Narkotyki w woreczkach foliowych
Powrót na górę strony