Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla jeleniogórskich policjantów od wdzięcznego rodzica

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze inspektora Leszka Zagórskiego wpłynęło podziękowanie dla aspiranta Kamila Mateuszów oraz młodszego aspiranta Łukasza Falkowicza - funkcjonariuszy garnizonu policji jeleniogórskiej - od wdzięcznego rodzica za udzielenie pomocy córce.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze – insp. Leszka Zagórskiego 22 maja br. wpłynęło podziękowanie dla asp. Kamila Mateuszów oraz mł. asp. Łukasza Falkowicza z Wydziału Prewencji tamtejszej komendy od wdzięcznego rodzica za udzielenie pomocy jego córce.

Autor podziękował policjantom za fachową pomoc medyczną, której udzielili funkcjonariusze jego 14-letniej córce. Kilka dni wcześniej podczas Juwenaliów, które obywały się na jeleniogórskich błoniach, dziewczynka szkłem w trawie rozcięła sobie rękę i o pomoc zwróciła się do mundurowych, którzy pełnili tam służbę. Jak napisał wdzięczny tato, funkcjonariusze udzielili córce profesjonalnej pomocy medycznej i psychologicznej. Oczyścili ranę i zabezpieczyli opatrunkami, po czym dziecko wraz z mamą pojechało na SOR, gdzie zszyto skaleczenie.

Podziękowanie, które wpłynęło na ręce komendanta świadczy o tym, że policjanci nie tylko pełnią służbę, ale także aktywnie pomagają tym, którzy potrzebują pomocy.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

 

 

Powrót na górę strony