Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocławscy policjanci poszukują osób, które mogą posiadać informacje w sprawie pobicia [ZDJĘCIA]

Data publikacji 12.06.2024

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin prowadzą czynności w sprawie pobicia małżeństwa, do którego doszło 2 grudnia ur. we Wrocławiu przy ul. Jegiellończyka. Publikujemy wizerunki mężczyzn, którzy zaatakowali kobietę i mężczyznę, siłą wyciągając ich z wnętrza zaparkowanego auta. W przypadku rozpoznania, którejkolwiek z osób ze zdjęć prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin pod numerem tel.: 47 87 143 06, 47 87 121 21, najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość.

2 grudnia 2023 roku we Wrocławiu przy ul. Jagiellończyka we Wrocławiu trzech n/n mężczyzn zaatakowało małżeństwo, wyciągając ich siłą z zaparkowanego auta. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych, które dotychczas nie przyczyniły się do zatrzymania sprawców tego czynu.

Policjanci publikują wizerunki mężczyzn, którzy zaatakowali i pobili kobietę i mężczyznę. W przypadku rozpoznania, którejkolwiek z osób na zdjęciach prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin pod nr tel.: 47 87 143 06, 47 87 121 21, najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112. Gwarantujemy anonimowość.

mł. asp. Rafał Jarząb
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

  • Zdjęcie młodego mężczyzny stojącego na jednej z wrocławskich ulic
  • Zdjęcie młodego mężczyzny stojącego na jednej z wrocławskich ulic
Powrót na górę strony