Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał przy sobie ponad 2500 porcji handlowych metamfetaminy – został zatrzymany przez policjantów

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W trakcie czynności zabezpieczyli narkotyki, z których można by uzyskać ponad 2500 porcji handlowych. Była to metamfetamina. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, między innymi sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonej substancji. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

17 czerwca br. funkcjonariusze na jednej z ulic Jeleniej Góry zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Jego nienaturalne reakcje wzbudziły podejrzenia mundurowi, którzy postanowili przeprowadzić kontrolę. W trakcie czynności okazało się, że posiadał on przy sobie saszetkę, w której znajdowała się metamfetamina. Wstępne ustalenia wskazują, że ilość zabezpieczonej substancji pozwalałaby na uzyskanie ponad 2500 porcji handlowych.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Teraz za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, między innymi sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

podkom. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604 580 490

  • narkotyki zawinięte i oklejone brązową taśmą
  • Policjantka prowadzi zatrzymanego
  • narkotyki - biały i żółty proszek w woreczkach strunowych
Powrót na górę strony