Bieżące informacje

Podziękowania dla bolesławieckiego policjanta od mieszkanki województwa podlaskiego

Do bolesławieckiej jednostki Policji wpłynęły podziękowania dla detektywa prowadzącego sprawę wypadku drogowego, w wyniku którego zginął 44-latek. Matka mężczyzny, który poniósł śmierć, w swoim liście podziękowała za pomoc, życzliwość i podejście do rodziny będącej w żałobie.

Do Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu przesłane zostały podziękowania dla funkcjonariusza Wydziału Dochodzeniowo -Śledczego, który prowadzi postępowanie dotyczące śmiertelnego wypadku. W tragicznym zdarzeniu na terenie powiatu bolesławieckiego zginął 44-letni kierowca, syn autorki listu. Detektyw prowadzący sprawę wykonywał czynności z udziałem najbliższej rodziny.
Policjant służył radą i pomocą osobom, które w obliczu tragedii przejechały 700 kilometrów, żeby dopełnić formalności związanych z wypadkiem.
Matka mężczyzny, który zginął w wypadku przesłała wyjątkowe podziękowania:

Tak bardzo, bardzo dziękuję Panu jak tylko matka potrafi. Za okazaną pomoc życzliwość i podejście do szarego człowieka. Dla mnie była i jest tragedia. Dzięki Panu Markowi (…) mogłam załatwić sprawę w ciągu jednego dnia.
Życzę Panu wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym.
Pozdrawiam, dziękuję.

st. asp. Łukasz Porębski

Źródło: KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska
tel. 600 266 990

Powrót na górę strony