Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant wałbrzyskiego komisariatu wyróżniony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Data publikacji 05.08.2020

Wałbrzyski policjant – sierżant sztabowy Paweł Głębocki - odebrał wczoraj z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafała Siczka list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Dariusza Wesołowskiego. To właśnie profesjonalne działanie wałbrzyskiego funkcjonariusza w marcu tego roku pozwoliło na uratowanie życia starszego mężczyzny, który bez funkcji życiowych, leżał na chodniku w Wałbrzychu. Z okazji 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił sierżanta sztabowego Pawła Głębockiego nagrodą pieniężną.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafał Siczek osobiście podziękował sierż. szt. Pawłowi Głębockiemu za wzorową postawę. Podkreślił, iż jego doświadczenie, fachowość i zdecydowane w działaniu przyczyniły się bezpośrednio do uratowania życia mężczyzny i odczytał list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w którym czytamy m. in.:

„Pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za okazywany profesjonalizm, dbałość o terminowe i efektywne realizowanie obowiązków służbowych, zapewniające uzyskiwanie wysokich wyników w pracy. Pana służba jest wyrazem szczególnego zaangażowania, wpływa korzystnie na kształtowanie wizerunku Policji w społeczeństwie. Pana postawa, wiedzę i doświadczenie zawodowe zasługują na szczególne uznanie oraz bezpośrednio przekładają się na podniesienie poziomu służby, pracy jednostek i komórek organizacyjnych garnizonu dolnośląskiego Policji.”

Sierż. szt. Pawłowi Głębockiemu serdecznie gratulujemy właściwej postawy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych, jak i prywatnych.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Wałbrzychu
podkom. Marcin Świeży
tel. 47 87 514 85

Powrót na górę strony