Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyzna z czterokrotnym, dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, zatrzymany przez grupę „SPEED”

Data publikacji 13.08.2020

Policjanci ruchu drogowego lubińskiej komendy, działając w ramach grupy „SPEED” w trakcie służby zatrzymali mieszkańca powiatu lubińskiego, który posiada aż 4 dożywotnie zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna ten odbywał już karę pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu sądowego, ale nadal ignoruje prawo popełniając to samo przestępstwo. Kolejny raz stanie przed sądem odpowiadając za swoje czyny, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ruchu drogowego, realizując zadania w ramach grupy „SPEED”, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel. Jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych systemach, mężczyzna ten miał już czterokrotnie zasądzony dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Kierujący samochodem osobowym marki Opel, został zatrzymany przed swoją posesją na terenie powiatu lubińskiego. Jak ustalili policjanci, 44-letni mieszkaniec powiatu był już karany za niestosowanie się do zakazu sądowego, za co trafił do więzienia. Niedawno z niego wyszedł, jednak nie była to wystarczająca nauczka, gdyż kolejny raz wsiadł za kierownicę swojego samochodu.

Zatrzymany 44-latek usłyszał już zarzuty i kolejny raz stanie przed sądem odpowiadając za popełnione przestępstwo, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Lubinie
asp. szt. Sylwia Serafin
tel. 601-974-322

Powrót na górę strony