Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Karpacza na Równi pod Śnieżką apelują o unikanie skupisk ludzkich i noszenie maseczek

Data publikacji 22.08.2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu oraz turystów na Równi pod Śnieżką apelują o nienarażanie siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem, unikanie skupisk i noszenie maseczek. Działania prowadzone są dla bezpieczeństwa mieszkańców, dla naszego wspólnego dobra, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa.

W związku z epidemią koronawirusa oraz nakazem zakrywania ust i nosa, policjanci z Karpacza kilka dni temu pojawili się na Równi pod Śnieżką i apelowali do turystów, których w tym czasie w tym regionie jest bardzo dużo, aby w trosce o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich bliskich, unikali w miarę możliwości funkcjonowania w większych grupach i nosili maseczki. Działania prowadzone są dla bezpieczeństwa mieszkańców, dla naszego wspólnego dobra, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa.

Apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie polegające na przestrzeganiu wprowadzonych ograniczeń, współpracy i realizowaniu poleceń służb. Pamiętajmy, aby stosować się do wydawanych zaleceń. Unikajmy gromadzenia się i przebywania w miejscach, gdzie narażamy się na zakażenie.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

Opis filmu: Na filmie radiowóz policyjny stoi koło schroniska na śnieżce. Wokół jest dużo turystów którzy słuchają komunikatów z głośników. W tle widać górę Śnieżkę.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 31.57 MB)

Powrót na górę strony