Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci znaleźli narkotyki i broń. 32-latek usłyszał już zarzuty

Data publikacji 31.08.2020

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” Wydziału Kryminalnego zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych oraz broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Podejrzanemu grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” realizując działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej przy jednej z ulic w mieście zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna znany był policjantom z wcześniejszych czynności służbowych. W wyniku podjętych działań w pomieszczeniach zajmowanych przez podejrzewanego funkcjonariusze zabezpieczyli krystaliczne substancje, susz roślinny oraz broń palną wraz z magazynkiem i amunicją.

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone substancje to metamfetamina i marihuana w ilości z której można przygotować niemal 80 działek handlowych tych narkotyków.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Zgorzelcu
podkom. Agnieszka Goguł
tel. 606-778-294

Powrót na górę strony