Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali złodzieja

Data publikacji 01.09.2020

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o co najmniej 4 kradzieże. Jak ustalili jeleniogórscy policjanci łupem sprawcy padły 2 rowery, elektronarzędzia oraz kosiarka samojezdna. Pokrzywdzeni poniesione straty oszacowali na około 8 tysięcy zł. Funkcjonariusze odnaleźli skradzione mienie. 26-latek odpowie teraz przed sądem.

Policjanci z komisariatu w Kowarach ustalili, a następnie zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzieże.

Funkcjonariusze potwierdzili, że 26-latek na przełomie lipca i sierpnia br. dopuścił się w Kowarach i okolicach co najmniej 4 kradzieży. Jego łupem padły 2 rowery, kosiarka samojezdna oraz elektronarzędzia. Jednoślady i kosiarkę ukradł z prywatnych posesji, natomiast elektronarzędzia z otwartej komórki. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą około 8 tysięcy złotych. Policjanci skradzione mienie odnaleźli na posesji 26-latka.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za kradzieże podejrzanemu grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze
podinsp. Edyta Bagrowska
tel. 604-580-490

Powrót na górę strony