Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwaj zatrzymani mężczyźni odpowiedzą przed sądem za popełnienie kilku kradzieży sklepowych

Data publikacji 03.09.2020

Dwóch mieszkańców powiatu wałbrzyskiego trafiło w ręce policjantów prewencji komisariatu II w Wałbrzychu tuż po dokonaniu kradzieży sklepowej. Okazało się, że podobne przestępstwa popełnili również w poprzednim miesiącu na terenie innego marketu. Obaj zatrzymani odpowiedzą teraz przed sądem za udowodnione im kradzieże sklepowe, których dokonali w placówkach handlowych usytuowanych na terenie powiatu wałbrzyskiego. Grozi im nawet do 5 lat więzienia.

Wałbrzyscy policjanci otrzymali informację, że dwóch mężczyzn dokonało właśnie kradzieży artykułów spożywczych i alkoholowych o wartości ponad 340 złotych w jednym z marketów na terenie powiatu. Chwilę później mieszkańcy Wałbrzycha w wieku 43 i 51 lat byli już w rękach funkcjonariuszy.

Mundurowi podczas czynności procesowych udowodnili mężczyznom popełnienie dwóch kolejnych podobnych czynów w poprzednim miesiącu w krótkim odstępie czasu. Kradzieże te miały miejsce w marketach tej samej sieci. Straty oszacowane zostały na kwotę blisko 750 złotych.

Obaj podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za kradzieże sklepowe grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KMP w Wałbrzychu
podkom. Marcin Świeży
tel. 47 87 514 85

Opis filmu: Film przedstawia dwóch policjantów, którzy wyprowadzają zatrzymanego mężczyznę z aresztu, a następnie mężczyzna zostaje zaprowadzony do pokoju, gdzie zostaje przesłuchany.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 33.85 MB)

Powrót na górę strony