Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli 10 butelek whisky - wpadli podczas interwencji domowej

Data publikacji 19.09.2020

Gryfowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży z kilku marketów na terenie miasta. Kobieta oraz mężczyzna wpadli w ręce policjantów przez… pijacką awanturę, którą urządzili w mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli m. in. 10 butelek whisky, dwie wkrętarki i nowe buty sportowe. Para została zatrzymana, a o ich losie zdecyduje sąd.

Kilka dni temu w godzinach popołudniowych gryfowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży na terenie jednego z marketów. Przed przybyciem policji sprawcy uciekli. Jak wynikało z nagrania monitoringu kradzieży dopuścili się kobieta i mężczyzna, którzy wynieśli m. in. 10 butelek whisky.

Tego samego dnia około godziny 23.00 policjanci zostali wezwani do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Gryfowa Śląskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta i mężczyzna, którzy znajdowali się pod znacznym wpływem alkoholu, nie mogą dojść do porozumienia. Ponadto podczas interwencji policjanci ujawnili w mieszkaniu 10 litrowych butelek whisky, które prawdopodobnie zostały skradzione kilka godzin wcześniej, a także inne przedmioty, które również mogły pochodzić z czynów przestępczych.

41-latka oraz 29-latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP Lwówek Śląski
sierż. Olga Łukaszewicz
tel. 600-266-063
Powrót na górę strony