Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miał przy sobie skręta z marihuaną. W jego domu policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków

Data publikacji 27.09.2020

Wrocławscy wywiadowcy zwrócili uwagę na mężczyznę, który chowa coś do kieszeni. Było to wyraźnie spowodowane widokiem policjantów. W toku dalszych czynności okazało się, że miał przy sobie narkotyki, a kolejne ich porcje funkcjonariusze ujawnili w jego mieszkaniu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie narkotyków grozić może kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policyjni wywiadowcy kontrolowali tereny położone na północ od Wrocławia i w miejscowości Szczodre zwrócili uwagę na mężczyznę, który zachowywał się dość nerwowo. Na widok funkcjonariuszy schował coś szybko do kieszeni. Policjanci byli jednak czujni i zauważyli ten gest. Okazało się, że w kieszeni młodego mężczyzny była marihuana.

Policjanci zatrzymali tego mężczyznę i razem z nim sprawdzili jego aktualne miejsce zamieszkania na terenie Długołęki. Okazało się, ze w mieszkaniu miał więcej marihuany, bo w małych woreczkach trzymał kolejne jej porcje. Funkcjonariusze w zajmowanych przez 24-latka pomieszczeniach ujawnili jeszcze haszysz.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił na Komisariat Policji w Długołęce. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie narkotyków grozić może kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KMP we Wrocławiu

Powrót na górę strony