Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do jednego z dyskontów spożywczych. Jego łupem padł alkohol i papierosy

Data publikacji 07.10.2020

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do dyskontu spożywczego w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego, skąd jego łupem padło mienie o wartości 4 tys. zł. Był to alkohol i papierosy. Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat za inne przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Policjanci potwierdzili, że do zdarzenia doszło w nocy w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego. Mężczyzna włamał się do dyskontu spożywczego i go okradł. Jego łupem padł alkohol oraz papierosy o łącznej wartości 4600 .

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji i analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 32-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat za inne przestępstwa przeciwko mieniu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają co stało się ze skradzionym mieniem. Za kradzież z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu czynności mężczyzna został przekazany do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony