Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

29-letni mężczyzna zginął w wypadku drogowym. Policjanci apelują o ostrożność

Data publikacji 17.10.2020

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (tj. 16.10.2020r.), około godziny 10.00 na drodze wojewódzkiej numer 323 w kierunku Rynarcic. W zdarzeniu udział brały 4 pojazdy. Dwa samochody osobowe, jeden ciężarowy i bus. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący samochodem osobowym, 29-letni mężczyzna zmarł na miejscu. 34-letni kierujący peugeotem został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, pod nadzorem prokuratora, strażacy, a także biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj to jest, 16 października, około godziny 10.00 na drodze wojewódzkiej numer 323 doszło do tragicznego wypadku. W zdarzeniu brały udział 4 pojazdy. Dwa samochody osobowe, jeden ciężarowy i bus. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 29-letni mężczyzna, który kierował toyotą. Kierujący peugeotem, 34-letni mieszkaniec powiatu rawickiego, został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci wydziału ruchu drogowego, dochodzeniowo-śledczego, prokurator, strażacy oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Podczas czynności procesowych droga była całkowicie zamknięta.

Śledczy pod nadzorem prokuratora będą teraz szczegółowo wyjaśniać dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o czujność i ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że podczas opadów deszczu nawierzchnia jest bardzo śliska, dlatego zawsze powinniśmy dostosować prędkość do warunków jakie panują na drodze.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KPP w Lubinie
Powrót na górę strony