Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant znalazł przy bankomacie pieniądze i przyniósł je do komendy

Data publikacji 18.10.2020

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, będąc po służbie, znalazł pieniądze, które wystawały z bankomatu znajdującego się w centrum miasta. Policjant przywiózł gotówkę do swojej jednostki i przekazał ją dyżurnemu. Znalezione pieniądze zostały dostarczone do placówki bankowej, gdzie czekają teraz na swojego właściciela.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu o godzinie 17.00. Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, po zakończonej służbie miał zamiar zrobić zakupy. Zanim jednak dotarł do sklepu, postanowił wypłacić gotówkę. Kiedy podszedł do bankomatu, zauważył plik banknotów, który ktoś po prostu zapomniał zabrać. Policjant odczekał 15 minut z myślą, że może ktoś wróci po zgubę, jednak żadna osoba nie pojawiła się. Funkcjonariusz zabezpieczył banknoty, które następnie przekazał dyżurnemu jaworskiej komendy. Pieniądze zostały już wpłacone do właściwej placówki bankowej, gdzie czekają teraz na swojego właściciela.

Funkcjonariusz, który zwrócił pieniądze to asp. szt. Tomasz Fuławka, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KPP w Jaworze
Powrót na górę strony