Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali koparko-ładowarkę o wartości 47 tys. euro

Data publikacji 21.10.2020

Zgorzeleccy policjanci z grupy „NYSA” wspólnie z funkcjonariuszami z bogatyńskiego komisariatu ujawnili w jednej z miejscowości w gminie Bogatynia koparko-ładowarkę pochodzącą z kradzieży. Maszyna została skradziona kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę 47 tys. euro. Mundurowi prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności kradzieży oraz zatrzymanie sprawcy.

Policjanci ze zgorzeleckiej komendy działający w ramach grupy „NYSA” prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości samochodowej, wspólnie z funkcjonariuszami z bogatyńskiego komisariatu ujawnili w jednej z miejscowości w gminie Bogatynia koparko-ładowarkę. Maszyna miała uszkodzoną wkładkę zamka w drzwiach. W wyniku podjętych czynności mundurowi ustalili, że sprzęt budowlany został skradziony kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę 47 tys. euro.

Policjanci prowadzą teraz działania mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności kradzieży oraz zatrzymanie sprawcy.

Przypominamy, że za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KPP w Zgorzelcu

Powrót na górę strony