Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pokłócił się z partnerką, a swoją złość wyładował na przypadkowym aucie

Data publikacji 17.02.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu zaparkowanego na terenie jednej z lokalnych stacji paliw. Zatrzymany postanowił wyładować swoją złość, przebijając opony i rysując powłokę lakierniczą w przypadkowo napotkanym aucie marki Ford. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 2 tysięcy złotych. Teraz za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło na jednej z jeleniogórskich stacji paliw. 27-latek uszkodził zaparkowany tam samochód, przebijając jego opony oraz rysując powłokę lakierniczą. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 2 tysięcy złotych.

Powiadomieni o przestępstwie mundurowi, na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu, wytypowali i zatrzymali 27-latka podejrzewanego o jego popełnienie. Zatrzymany oświadczył, że tego czynu dopuścił się, gdyż wcześniej pokłócił się ze swoją partnerką, a złość postanowił wyładować na przypadkowym samochodzie.

Jeleniogórzanin odpowie tera za swoje zachowanie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony