Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za znęcanie się nad rodziną trafił już do aresztu

Data publikacji 16.03.2021

Złotoryjscy kryminalni zatrzymali mieszkańca Lubina. Poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo znęcania nad rodziną. Mężczyzna ten uchylał się od zasądzonej kary, dlatego został wydany wobec niego list gończy. Kilka dni temu złotoryjscy kryminalnie namierzyli miejsce przebywania poszukiwanego i zatrzymali go. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

38-latek jest mieszkańcem Lubina. Od pewnego czasu był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lubinie za popełnione przestępstwo znęcania się nad najbliższymi. Miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Zlekceważył jednak wyrok i zaczął się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości zmieniając między innymi miejsce swojego zamieszkania. Wtedy sąd wydał za nim list gończy, a sprawę przejęli złotoryjscy „poszukiwacze”.

Policjanci ustalili miejsce przebywania 38-latka i został on zatrzymany w ubiegły tygodniu, w godzinach porannych, na terenie gminy Świerzawa. Po przewiezieniu do policyjnego aresztu, trafił do zakładu karnego. Spędzi tam najbliższe pół roku.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Źródło: KPP w Złotoryi

Powrót na górę strony