Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Był zły, więc wybił szybę w autobusie miejskim – zatrzymali go policjanci

Data publikacji 17.03.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który z pobudek chuligańskich wybił szybę w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 9000 zł. Zatrzymany nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Twierdził, że kierowała nim złość. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komisariatu w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 12 marca 2021 roku w Jeleniej Górze. 25-latek przechodząc obok jednego z autobusów komunikacji miejskiej, rzucił w niego butelką wódki, w wyniku czego wybił w nim szybę. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości blisko 9000 zł.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 25-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Twierdził, że zrobił to po prostu ze złości.

Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony