Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla sprawców zuchwałej kradzieży i pobicia mężczyzny

Data publikacji 25.03.2021

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu dla mężczyzny oraz kobiety, którzy kilka dni temu dokonali zuchwałej kradzieży telefonu komórkowego oraz papierosów, a także pobili pokrzywdzonego używając do tego niebezpiecznego narzędzia. Sprawcom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W dniu 20 marca 2021 roku Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie, iż w gminie Mirsk doszło do pobicia młodego mężczyzny. Na miejsce zostały niezwłocznie wysłane patrole policji.

Jak ustalili funkcjonariusze, dwóch mężczyzn i jedna kobieta zaatakowali młodego chłopaka wracającego ze sklepu i siłą zabrali mu telefon komórkowy oraz papierosy, następnie pobili go wykorzystując do tego niebezpieczne narzędzi w postaci scyzoryka. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Lwóweccy mundurowi zatrzymali sprawców i odzyskali skradzione mienie.

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu dla 31-letniego mężczyzny z powiatu lwóweckiego oraz 28-letniej kobiety z powiatu karkonoskiego. Za popełnione przestępstwa sprawcom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KPP w Lwówku Śląskim

Powrót na górę strony