Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe

Data publikacji 04.04.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Sprawca ma na koncie trzy kradzieże w drogeriach. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 600 zł. 23-latek odpowie teraz za swoje czyny przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z komisariatu pierwszego w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe.

Jak potwierdzili funkcjonariusze, podejrzany na przełomie lutego i marca br. dopuścił się w Jeleniej Górze kradzieży w drogeriach. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 600 zł. Były to szczoteczki do zębów, maszynki do golenia i inne wartościowe rzeczy. Okazało się, że mężczyzna dopuścił się w krótkich odstępach czasu co najmniej trzech kradzieży.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na analizy nagrań z kamer monitoringu, wytypowali i zatrzymali 23-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże mężczyzna odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Przemysław Ratajczyk
Źródło: KMP w Jeleniej Górze
Powrót na górę strony