Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież rozbójniczą

Data publikacji 19.04.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. 25-latek w jednym z dyskontów spożywczych ukradł artykuły spożywcze, a następnie nie chciał ich oddać. W celu utrzymania łupu poszarpał się z pracownikami ochrony, a następnie uciekł. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 25-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o kradzież rozbójniczą.

Jak ustalili policjanci, do tego zdarzenia doszło 16 kwietnia br. w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Mężczyzna próbował wynieść ze sklepu artykuły spożywcze, za które nie zapłacił. Zauważyli to pracownicy ochrony, którzy próbowali mu je odebrać. Mężczyzna zaczął się z nimi szarpać, a następnie uciekł.

Policjanci, którzy wykonywali czynności w tej sprawie na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie jeszcze tego samego dnia zatrzymali 25-latka jako podejrzewanego o to przestępstwo.

Za kradzież rozbójniczą grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony