Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dziękujemy za wieloletnią służbę, gratulujemy awansu i życzymy sukcesów na nowym stanowisku

Data publikacji 22.05.2021

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka związana z powierzeniem obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw Logistyki młodszemu inspektorowi Tomaszowi Jędrzejowskiemu. To policjant, który od początku związany był z pionem logistycznym dolnośląskiej komendy. W ostatnim czasie pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów KWP we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy awansu i życzymy sukcesów na nowym stanowisku.

Z dniem 21 maja 2021 roku Komendant Główny Policji powierzył młodszemu inspektorowi Tomaszowi Jędrzejowskiemu stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. To policjant, który dotychczas swoim doświadczeniem i profesjonalizmem dzielił się z dolnośląskimi funkcjonariuszami i pracownikami tej jednostki.

Młodszy inspektor Tomasz Jędrzejowski urodził się w 1977 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Od początku związany był z pionem logistycznym wrocławskiej komendy wojewódzkiej. Ostatnio pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów KWP we Wrocławiu. Został odznaczony Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Komendant Tomasz Jędrzejowski jest żonaty, ma dwoje dzieci. Interesuje się muzyką i żeglarstwem.

W imieniu wszystkich dolnośląskich policjantów oraz pracowników cywilnych gratulujemy komendantowi awansu. Dziękujemy za udaną, wieloletnią współpracę. Mamy nadzieję, że w nowym miejscu, na nowym stanowisku młodszy inspektor Tomasz Jędrzejowski będzie miał okazją podejmowania kolejnych nowych wyzwań, które wzorem minionych lat, z pewnością zakończą się sukcesem.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

  • na zdjęciu widać komendanta łódzkiej policji oraz policjanta przyjmującego awans, w tle widać innych policjantów uczestniczących w uroczystości.
  • na zdjęciu widać komendanta łódzkiej policji oraz policjanta przyjmującego awans
  • na zdjęciu widać oraz policjanta przyjmującego awans oraz gratulujące mu osoby
Powrót na górę strony