Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

1000 porcji amfetaminy trzymał w lodówce...

Data publikacji 20.06.2021

Blisko 1000 porcji narkotyków nie trafi na czarny rynek dzięki policjantom, którzy realizując czynności zmierzające do zwalczania przestępczości narkotykowej, zabezpieczyli niedozwoloną substancję w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie mężczyznę, któremu grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na podstawie posiadanych informacji o jednym z mieszkańców powiatu kłodzkiego, mogącym posiadać narkotyki, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z komendy powiatowej postanowili sprawdzić jego mieszkanie.

W lokalu zajmowanym przez 36-latka ujawnili i zabezpieczyli sporą ilość narkotyków. Środki odurzające ukryte były w foliowym worku w lodówce pomiędzy artykułami spożywczymi. Wstępnie ustalono, że jest to amfetamina, z której można było przygotować blisko 1000 porcji narkotyków

36-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonej amfetaminy. Podejrzanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło: KPP w Kłodzku

Powrót na górę strony