Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozbój w jednym z obiektów noclegowych. Napastnik zatrzymany

Data publikacji 07.07.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który będąc w pokoju wynajmowanym przez pokrzywdzonego, pobił go i okradł. Jego łupem padł alkohol i 180 zł. Do zdarzenia doszło w jednym z obiektów noclegowych na terenie miasta. Mężczyzna podejrzewany o ten czyn został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji i Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 6 lipca br. rano w jednym z obiektów noclegowych na terenie miasta, w którym przebywał zarówno pokrzywdzony, jak i napastnik. Tego dnia agresywny mężczyzna wszedł do pokoju wynajmowanego przez poszkodowanego, a następnie pobił go i okradł. Jego łupem padł alkohol i 180 . Po całym zdarzeniu wyszedł z lokalu.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Podał rysopis napastnika, którego znał z widzenia. Okazał się nim 36-letni jeleniogórzanin, którego funkcjonariusze zatrzymali jeszcze tego samego dnia.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za rozbój odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

asp. szt.. Monika Kaleta

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony