Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem jeleniogórzanki

Data publikacji 02.09.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nożem ugodził kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych działań ustalili i zatrzymali 43-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała.

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Tego dnia w mieszkaniu pokrzywdzonej zjawił się 43-latek wraz ze swoją znajomą. Pomiędzy mężczyzną a lokatorką doszło do nieporozumienia słownego, w wyniku którego mężczyzna przewrócił kobietę na ziemię, a następnie zadał jej cios nożem w okolice szyi. Po zdarzeniu od razu uciekł, a pokrzywdzona trafiła do szpitala.

Poinformowani o tym przestępstwie jeleniogórscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie napastnika. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali sprawcę uszkodzenia ciała. Został on zatrzymany. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać śledczy w toku postępowania.

43-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony