Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zakrapiana impreza mogła zakończyć się tragicznie w skutkach

Data publikacji 16.09.2021

W miniony weekend policjanci z komisariatu w Wałbrzychu przeprowadzili w dzielnicy Podgórze interwencję, podczas której zatrzymali pijanego mężczyznę. Agresor podczas libacji alkoholowej pokłócił się ze swoim znajomym, a następnie go pobił. Pokrzywdzony z poważnym obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawcy zdarzenia może teraz grozić nawet 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Po godzinie 13:00 funkcjonariusze drugiego komisariatu w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o incydencie w jednym z mieszkań na terenie miasta. 31-letni wałbrzyszanin kilka godzin wcześniej - podczas nocnej libacji alkoholowej - pokłócił się z 34-letnim znajomym i najpierw uderzył go pięścią w twarz, a kiedy ten się przewrócił, skopał po całym ciele. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń głowy i ostatecznie trafił do szpitala.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności ustalili, że podejrzany miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu u innej osoby, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KMP w Wałbrzychu

Powrót na górę strony