Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na pikniku charytatywnym „Gramy dla Jasia”

Data publikacji 28.09.2021

Zespół Profilaktyki Społecznej głogowskiej policji wziął udział w festynie charytatywnym zorganizowanym w ramach akcji „Gramy dla Jasia”. Festyn miał na celu zebranie środków finansowych na leczenie chłopca. Policjanci uczestniczący w tak szczytnym przedsięwzięciu rozmawiali o bezpieczeństwie z najmłodszymi.

W niedzielę 26 września na terenie Bulwaru Nadodrzańskiego w Głogowie odbyła się akcja charytatywna „Gramy dla Jasia”. Pieniądze zebrane podczas tego festynu zostaną przekazane na leczenie chorego chłopca. W tym szczytnym przedsięwzięciu wzięli udział policjanci z tamtejszej komendy wraz z Zespołem Profilaktyki Społecznej, który przeprowadził zajęcia profilaktyczne. Dzieci wraz z opiekunami mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego oraz ogólnych zasad bezpieczeństwa.

Wszyscy uczestnicy festynu słuchali pogadanki na temat bezpieczeństwa. Informacja skierowana była głównie do najmłodszych i dotyczyła kwestii bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kultury we wzajemnych relacjach pomiędzy uczestnikami ruchu drogowego.

Dzieci mogły poznać radiowóz od środka, zobaczyć jak wygląda umundurowanie policjanta oraz maskotka Komisarz Lew. Najważniejsze, by cel spotkania został osiągnięty i za to trzymamy kciuki.

asp. szt. Monika Kaleta
Źródło: KPP w Głogowie

  • dzieci uczestniczą w festynie wraz z policjantami
  • dzieci w środku radiowozu z policjantką
  • uczestnicy festynu
  • radiowóz i policjanci
Powrót na górę strony