Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Para zatrzymana na włamaniu do domu jednorodzinnego

Data publikacji 11.10.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do budynku jednorodzinnego kobietę i mężczyznę. Para chciała zabrać mienie pozostawione wewnątrz domu. Zamiaru jednak nie zrealizowali z uwagi na zatrzymanie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze wspólnie ze strażnikami miejskimi zatrzymali 32-letnią kobietę oraz 40-letniego mężczyznę podejrzanych o kradzież z włamaniem.

8 października br. około godziny 20.00 policjanci pojechali do jednego z jeleniogórskich budynków, gdzie według zgłoszenia pod nieobecność właścicielki doszło do włamania. Funkcjonariusze na zewnątrz budynku zauważyli wyrzucone przez okno 2 zegarki biurowe, a także leżące na ziemi różnego rodzaju alkohole. Na miejscu zatrzymali również kobietę i mężczyznę podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa.

Para trafiła do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzież z włamaniem grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Powrót na górę strony