Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kłodzcy policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza

Data publikacji 11.10.2021

Kłodzcy policjanci, w wyniku prowadzonych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań do pomieszczeń gospodarczych i do budynku jednorodzinnego. Łupem sprawcy padły pieniądze, elektronarzędzia, zegarki i biżuteria. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany, będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy powiatowej w Kłodzku zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o kilka przestępstw przeciwko mieniu.

Kłodzcy kryminalni prowadzili działania wymierzone w osoby podejrzewane o przestępstwa przeciwko mieniu. W wyniku zaplanowanej realizacji funkcjonariusze zatrzymali 22–letniego mieszkańca Kłodzka. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna ma na koncie kradzieże z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych, których dopuścił się na terenie miasta jeszcze we wrześniu br. Ponadto policjanci udowodnili podejrzanemu kradzież z włamaniem do budynku jednorodzinnego skąd ukradł biżuterie, zegarki, pieniądze i sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. Mundurowi odzyskali już część skradzionych rzeczy, które znajdowały się w mieszkaniu podejrzanego.

Obecnie śledczy wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionego mienia. Zatrzymanemu za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Źródło: KPP w Kłodzkumł.

Powrót na górę strony