Bieżące informacje

Kolejny sukces policjanta z Polanicy-Zdroju w IV Biegu Ognia i Wody w Przeźmierowie

Data publikacji 19.10.2021

Niepowtarzalnym osiągnięciem może poszczycić się jeden z policjantów powiatu kłodzkiego. Młodszy aspirant Łukasz Marcjanek w IV Biegu Ognia i Wody na dystansie 10 kilometrów w kategorii służb mundurowych zajął I miejsce oraz finalnie zajął 8 miejsce spośród wszystkich 400 zawodników.

Na torze wyścigowym w Przeźmierowie koło Poznania odbył się IV Bieg Ognia i Wody na dystansie 10 kilometrów. W trakcie zawodów została rozegrana klasyfikacja: Mistrzostwa Wielkopolski Policji. W tym biegu uczestniczył nasz kolega młodszy aspirant Łukasz Marcjanek, który podczas osiągnął czas 33 min. i 24 sek., co pozwoliło mu wygrać klasyfikację najlepszego Policjanta oraz finalnie zająć 8 miejsce spośród wszystkich 400 zawodników.

Łukasz Marcjanek regularnie reprezentuje kłodzką jednostkę na różnego typu zawodach, gdzie między innymi 8 września 2019 roku zdobył tytuł Mistrza Polski Policjantów na dystansie półmaratonu ( 21,0975 km) w Pile.

Nasz zawodnik od 10 lat jest policjantem. Na co dzień pełni służbę w pionie kryminalnym w Komisariacie Policji w Polanicy-Zdroju. Dzięki determinacji i zaangażowaniu w treningi, systematycznie odnosi sukcesy, stając na podium w różnego rodzaju zawodach biegowych na terenie całego kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.